O nás

Truhlářství Pavel Chytka

započal své působení již v roce 1990. S více než třicetiletou tradicí na trhu jsme nasbírali mnohé zkušenosti v oblasti sakrálních staveb. Disponujeme tříčlenným týmem, který realizuje kompletní zakázky – návrh řešení, realizaci a samotnou montáž.

Přikládáme velkou váhu výběru optimálního materiálu. Díky správnému výběru a kvalitě jednotlivých kusů vám dokážeme zaručit letitou záruku kvality v rámci 60 měsíců. V sakrálních stavbách není stálá vlhkost vzduchu, proto námi používaný materiál přizpůsobujeme těmto podmínkám, aby nedošlo k jeho vysychání a následnému praskání.

Vždy si nejdříve vyslechneme veškeré vaše požadavky a nápady. Pečlivě vše vyhodnotíme a navrhneme vám řešení, které se nám již osvědčilo v praxi. Dokážeme interiér navrhnout tak, aby si zachoval své kouzlo a nijak nenarušil vzhled.

služby

Naše zaměření

Sakrální interiéry

Vybavení v náboženských budovách potřebuje speciální přístup, oproti klasickému nábytku do domácnosti. Materiál upravíme tak, aby dokázal co nejdéle sloužit v nelehkých podmínkách. Vše je vyrobeno tak, aby zapadalo do stávajícího interiéru a efektivně sloužilo veřejnosti.

Máte zájem o naše služby?

Neváhejte nás kontaktovat!

poznejte

Náš tým

James Miner

Head Chef

Jordan Hender

Head Chef

Daniel Phillips

Head Chef